Just Push Abuba – premiera serialu!

Zapraszamy na stronę www.zdf.de oraz na kanał ZDF na Youtubie, gdzie już od dziś od godziny 10.00 można zobaczyć serial Just Push Abuba, którego współautorem i scenarzystą jest Wiktor Piątkowski!

W sitcomie będziemy śledzić losy trójki przyjaciół: Lucii, Toniego i Joona, którzy wpadli w kłopoty finansowe. Brak pieniędzy i groźba wyrzucenia z mieszkania skłoniły bohaterów do wynajmu pokoju międzynarodowym turystom w ramach tak zwanego „Airbnb”. Nagle w ich progach pojawia się masa dziwnych postaci, a ich życie staje się jeszcze bardziej burzliwe niż wcześniej. Każdy nowy gość oznacza dla nich nowe kłopoty, nowe wyzwania i nowe konflikty. Akcja rozgrywa się w multikulturowym, barwnym, hipsterskim Berlinie. Sporo sytuacji i gagów opiera się na osobistych doświadczeniach scenarzystów.

W pierwszym odcinku gośćmi naszych bohaterów będą Tom i Amy, para blogerów ze słonecznej Kalifornii. Oboje liczą, że najmodniejsze miasto w Europie dostarczy im całą masę ekscytujących postów dla fanów. Jednak parę dopada kryzys – podczas gdy Tom ma już dosyć podróżowania, Amy domaga się od niego pełnego zaangażowania w blog. Lucia, Toni i Joon obawiają się, że ich mieszkanie otrzyma negatywną recenzję – zrobią więc wszystko, żeby uprzyjemnić gościom czas spędzony w Berlinie…

Dzięki temu, że ZDF udostępnił produkcję bez geoblockingu, serial mogą obejrzeć również polscy widzowie. Serial „Just Push Abuba” został nakręcony w języku angielskim, z elementami niemieckiego i innych języków. Zapraszamy przed ekrany!

Serial można obejrzeć na stronie ZDF oraz na kanale ZDF na Youtubie.