Współpraca produkcyjna

Produkujemy filmy, seriale i reklamy. Jesteśmy otwarci na współpracę na każdym etapie pracy nad projektem. Możemy przygotować od początku kreację z myślą o Tobie. Możemy doprosić Cię do współpracy na zasadach product placementu, czyli lokowania Twoich produktów lub marek w naszych projektach. Możemy też współpracować z Tobą na etapie dystrybucji i promocji.

FILM

Tworzymy fabuły i dokumenty, zarówno pełnometrażowe, jak i te krótsze. Lubimy kino gatunków i projekty trafiające do szerszej widowni, ale mamy też słabość do filmów artystycznych.

SERIAL

Pracujemy nad serialami dramatycznymi i komediowymi, ale mamy też wśród rozwijanych projektów swoją telenowelę i różne scripted docu. Coraz uważniej przyglądamy się również serialom internetowym.

REKLAMA

Klasyczne spoty, plansze sponsorskie, product placement – pomagamy na każdym etapie, od kreacji, przez produkcję, aż po emisję. Możemy też doradzić lub skonsultować opracowywany lub zakończony Twój projekt.

Do naszych produkcji szukamy też inwestorów i koproducentów. Napisz do nas, jeśli chcesz razem z nami produkować film lub serial.

Zapraszamy do współpracy!

Oferta

Naszą propozycję współpracy kierujemy do wszystkich poszukujących profesjonalnej pomocy przy produkcji reklam. Możemy zaoferować tradycyjne formy reklamy takie jak spoty czy billboardy sponsorskie. Dla bardziej odważnych możemy wyprodukować serial internetowy, viral, czy audycję telewizyjną przygotowaną od początku do końca pod promocję danych produktów lub marki. Im bardziej nieszablonowo i kreatywnie, tym lepiej. Takie zlecenia lubimy najbardziej.

KREACJA

Na początku zawsze jest pomysł. My mamy ich zawsze nieskończoną ilość i chętnie się z Tobą nimi podzielimy. Możemy przygotować koncepcję, napisać scenariusz, rozrysować storyboard.

PRODUKCJA

Możemy pod Twoje wymagania i specyfikę projektu dobrać całą ekipę filmową. Realizacja u Ciebie, u nas, w studio, a może… animacja? Jesteśmy w stanie zmierzyć się z najbardziej wymagającym zleceniem.

CONSULTING

Jesteśmy w stanie wesprzeć Cię na każdym etapie przygotowywania kampanii promocyjnej. Doradzić, zbadać, zanalizować, skrytykować, doprecyzować, przekonać, podpowiedzieć. To wszystko i o wiele więcej zrobimy, żeby Ci pomóc.

Współpracujemy z firmami, pozarządowymi organizacjami oraz z osobami fizycznymi. Wielkość budżetu nie stanowi dla nas problemu. Zawsze staramy się zaskoczyć, wzbudzić emocje, pomóc Ci osiągnąć cele biznesowe, a sobie zapewnić świetną zabawę podczas samej realizacji.

Jeśli chcesz się przekonać, jak kręci się na Bahamach, napisz do nas!