Wiosna 2020 – nowa edycja warsztatów Bahama Films

Nowości podczas wiosennej edycji warsztatów Bahama Films!

Po 10 latach i 31 edycjach warsztatów Bahama Films czeka małe trzęsienie ziemi! W edycji „Wiosna 2020” nasze dotychczasowe warsztaty podstawowe „Scenariopisarstwo dla początkujących” zastąpi nowy kurs – „Scenariopisarstwo w praktyce”. Zmiany nie ominą również naszych warsztatów kontynuacyjnych.

Wiosna 2020 to nowy rozdział w historii Bahama Films! Nasze nowe warsztaty „Scenariopisarstwo w praktyce” są przeznaczone zarówno dla osób początkujących, jak i dla tych, które mają już za sobą doświadczenia związane ze scenariopisarstwem. To także doskonała propozycja dla osób już związanych z branżą filmową. Zapraszamy aktorów, producentów, reżyserów, którzy chcieliby poszerzyć swoją wiedzę na temat scenariusza filmowego. Polecamy nasz kurs także osobom związanych z literaturą i pisaniem w szerokim tego słowa znaczeniu – pisarzom, dziennikarzom, copywriterom. 

Warsztaty zostały wydłużone w stosunku do poprzedniej edycji i obejmują 6 spotkań po 6 godzin. Nowa formuła ma na celu silniejsze skupienie się na pracy nad tekstami i pozwoli na ich dokładne omówienie podczas zajęć. Uczestnicy zajęć będą pracować nad własnymi tekstami pod okiem profesjonalnego mentora. Oczywiście nie zabraknie również teorii, popartej konkretnymi filmowymi przykładami. 

UWAGA! W przypadku większej ilości chętnych przed pierwszymi zajęciami po raz pierwszy wśród osób, które zapiszą się na warsztaty „Scenariopisarstwo w praktyce”, zostanie przeprowadzona dodatkowa selekcja. Dlatego też wszystkich zainteresowanych zapisaniem się na warsztaty prosimy o wypełnienia formularza zgłoszeniowego do 15 marca 2020 roku. Zgłaszających się poinformujemy o procedurze rekrutacyjnej, która zakończy się najpóźniej do 20 marca 2020 roku

Absolwentów naszego kursu podstawowego zapraszamy na warsztaty kontynuacyjne – “Pełny metraż”. Tutaj również program, długość warsztatów oraz odstępy między poprzednimi spotkaniami ulegną zmianie w stosunku do poprzednich edycji – wszystko po to, aby umożliwić kursantom doszlifowanie projektu przed ostatnimi zajęciami.

Zmieniamy się dla Was – zapraszamy! 

Udostępnij wpis znajomym!