Wakacyjne warsztaty scenariuszowe – lato 2018

Ruszają zapisy na wakacyjne warsztaty scenariuszowe

Zastanawiasz się, jak spędzić wakacje kreatywnie i produktywnie? Już teraz możesz zapisać się na 27. edycję warsztatów „Scenariopisarstwo dla początkujących” w Bahama Films. Zajęcia odbędą się w intensywnej formie (4 spotkania po 8 godzin lekcyjnych), startujemy już pod koniec czerwca!

W tym roku wystartują trzy grupy “Scenariopisarstwa dla początkujących” w Warszawie i jedna w Krakowie. Obowiązuje kolejność zgłoszeń, dlatego zachęcamy do szybkiego zapisywania się na wybrane warsztaty scenariuszowe. Zastrzegamy sobie również możliwość przeprowadzenia selekcji uczestników i lekkiej modyfikacji terminów zajęć.

Podczas dwudziestu sześciu edycji warsztatów “Scenariopisarstwo dla początkujących” mieliśmy przyjemność przeszkolić ponad 600 osób. Nasz najmłodszy kursant miał 15, najstarszy – 86 lat! W zajęciach biorą udział zarówno profesjonalni filmowcy, literaci, dziennikarze, jak i kochający kino pasjonaci, którzy nie mieli jeszcze żadnego kontaktu z filmem i profesjonalnym pisaniem.

Wśród absolwentów naszych warsztatów scenariuszowych są m.in. pracownicy lub współpracownicy takich organizacji jak TVP, TVN, Polsat, UW, UJ oraz wielu firm producenckich i agencji reklamowych. Jesienią 2016 na antenie telewizji Polsat pojawił się serial, którego zespół scenariuszowy stworzyliśmy niemal w całości spośród absolwentów naszych warsztatów. Przy serialu debiutowało już 20 uczestników warsztatów Bahama Films, a wciąż poszukujemy nowych scenarzystów do tego i innych projektów.

Nasze warsztaty scenariuszowe pomogły też niektórym kursantom dostać się na wymarzone studia filmowe. Nasi absolwenci studiują reżyserię we wszystkich szkołach filmowych w Polsce, a 2 osoby zagranicą. Scenariusz pełnometrażowy napisanych na naszych warsztatach kontynuacyjnych był prezentowany w 2013 roku podczas festiwalu w Cannes, kilka projektów serialowych  stworzonych w Bahama Films wspólnie z absolwentami warsztatów było pitchowanych na międzynarodowych festiwalach w Rzymie, Monachium i Paryżu, a jeden z absolwentów warsztatów “Scenariopisarstwo dla początkujących” i “Pisanie serialu” został nominowany do Oscara!

Jeśli Ty też chcesz spróbować swoich sił jako scenarzysta filmowy, zapisz się już dziś na najbliższą edycję Scenariopisarstwa dla początkujących”.

Udostępnij wpis znajomym!