Wakacyjne warsztaty scenariuszowe – lato 2017

Ruszają zapisy na wakacyjne warsztaty scenariuszowe

Masz pomysł na film i trochę wolnego czasu w wakacje? Już teraz możesz zapisać się na 24. edycję warsztatów „Scenariopisarstwo dla początkujących”. Zajęcia odbędą się w intensywnej formie (4 spotkania po 8 godzin lekcyjnych), w Warszawie od lipca 2017, a w Krakowie – pod koniec czerwca.

Ze względu na zaangażowanie głównego prowadzącego, Wiktora Piątkowskiego, w międzynarodowe projekty serialowe jesteśmy zmuszeni ograniczyć liczbę grup “Scenariopisarstwa dla początkujących”. Obowiązuje kolejność zgłoszeń, dlatego zachęcamy do szybkiego zapisywania się na wybrane warsztaty scenariuszowe. Zastrzegamy sobie również możliwość przeprowadzenia selekcji uczestników i lekkiej modyfikacji terminów zajęć.

Podczas dwudziestu dwóch edycji warsztatów “Scenariopisarstwo dla początkujących” mieliśmy przyjemność przeszkolić prawie 600 osób. Nasz najmłodszy kursant miał 15, najstarszy – 86 lat! W zajęciach biorą udział filmowcy, literaci, dziennikarze, ale też pasjonaci, którzy nie mieli jeszcze żadnego kontaktu z filmem i profesjonalnym pisaniem.

Wśród absolwentów naszych warsztatów scenariuszowych są m.in. pracownicy lub współpracownicy takich organizacji jak TVP, TVN, Polsat, UW, UJ oraz wielu firm producenckich i agencji reklamowych. Jesienią 2016 na antenie telewizji Polsat pojawił się serial, którego zespół scenariuszowy stworzyliśmy niemal w całości spośród absolwentów naszych warsztatów. Przy serialu debiutowało już 20 uczestników warsztatów Bahama Films, a wciąż poszukujemy nowych scenarzystów do tego i innych projektów.

Pomogliśmy też niektórym kursantom dostać się na wymarzone studia filmowe. Nasi absolwenci studiują reżyserię we wszystkich szkołach filmowych w Polsce, a 2 osoby zagranicą. Scenariusz pełnometrażowy napisanych na naszych warsztatach kontynuacyjnych był prezentowany w 2013 roku podczas festiwalu w Cannes, a jeden z absolwentów warsztatów “Scenariopisarstwo dla początkujących” i “Pisanie serialu” został nominowany do Oscara!

Jeśli Ty też chcesz spróbować swoich sił jako scenarzysta filmowy, zapisz się już dziś na najbliższą edycję Scenariopisarstwa dla początkujących”.

Udostępnij wpis znajomym!