Wakacyjna edycja “Scenariopisarstwa dla początkujących”

Startuje wakacyjna edycja warsztatów “Scenariopisarstwo dla początkujących”!

Kochasz kino? Piszesz do szuflady? Uwielbiasz opowiadać historie? Zapraszamy do Bahama Films! Właśnie rusza nowa, wakacyjna edycja naszych warsztatów „Scenariopisarstwo dla początkujących”. Zapraszamy kursantów do 2 grup w Warszawie i jednej w Krakowie. Warsztaty będą miały formę 4 spotkań po 8 godzin lekcyjnych. Startujemy 13 lipca. Będzie to również ostatnia edycja warsztatów w dotychczasowej formie.

Dlaczego Bahama Films?

Bahama Films to najdłużej działająca na rynku firma zajmująca się szkoleniem scenarzystów. Nasze warsztaty ukończyło już ponad 700 osób. Znalazły się wśród nich zarówno osoby z branży filmowej: reżyserzy, aktorzy, operatorzy i producenci, przedstawiciele zawodów związanych z pisaniem – dziennikarze, autorzy książek, copywriterzy… jak i cała masa osób, która nigdy z filmem ani z pisaniem nie miała nic wspólnego, a obecnie, dzięki doświadczeniu zdobytemu podczas warsztatów współpracują z największymi producentami i stacjami telewizyjnymi w Polsce. Nie obowiązują także limity wiekowe, nasz najmłodszy kursant miał 16 lat, a najstarszy 86!

Wśród uczestników „Scenariopisarstwa dla początkujących” znaleźli się m.in. pracownicy albo współpracownicy stacji telewizyjnych takich jak TVP, TVN, Polsat, uczelni wyższych m.in. UW, UJ oraz wielu firm producenckich i agencji reklamowych. Ponadto z absolwentów naszych warsztatów stworzyliśmy prawie cały zespół scenarzystów serialu, który dwa lata temu pojawił się na antenie Polsatu. Przy serialu debiutowało już ponad 20 absolwentów i wciąż poszukujemy nowych osób do rozwijania tego projektu oraz pomocy przy nowych. Już wkrótce premiera kolejnego serialu stworzonego wyłącznie przez absolwentów Bahama Films.

Dzięki warsztatom wielu naszych kursantów dostało się na wymarzone studia filmowe. Obecnie nasi absolwenci studiują na wszystkich uczelniach filmowych w Polsce, a dwie osoby za granicą. W 2013 r. na festiwalu w Cannes został zaprezentowany scenariusz pełnometrażowy napisany na warsztatach kontynuacyjnych. Projekty serialowe Bahama Films stworzone wspólnie z absolwentami naszych kursów scenariopisarskich były pitchowane na międzynarodowych festiwalach filmowych w Rzymie, Odessie, Monachium i Paryżu. Już kilka lat z rzędu nasi absolwenci zdobywają nominacje i nagrody w prestiżowym konkursie scenariuszowym Script Pro. A jeden z uczestników kursu „Scenariopisarstwo dla początkujących” oraz „Pisanie serialu” był nominowany do Oscara!

Zapisz się już dziś!

O zapisach decyduje kolejność zgłoszeń. Dlatego zachęcamy, by nie czekać na ostatnią chwilę i już dziś zapisać się na wybrane warsztaty scenariuszowe. Zastrzegamy sobie również możliwość przeprowadzenia selekcji uczestników oraz lekkiej modyfikacji terminów zajęć. 

Jeśli chcesz rozpocząć przygodę ze scenariopisarstwem, poznać ludzi z podobną pasją i zmierzyć się z merytoryczną krytyką, zapraszamy do Bahama Films! Zapisz się już dziś na nową edycję warsztatów „Scenariopisarstwo dla początkujących”.

Udostępnij wpis znajomym!