“Scenariopisarstwo w praktyce” – lato 2021

Uruchamiamy rekrutację na intensywne, wakacyjne warsztaty “Scenariopisarstwo w praktyce” – grupy stacjonarne i online

Kolejne edycje “Scenariopisarstwa w praktyce” upływają nam pod znakiem pandemii, ale nie ma tego złego – dzięki uruchomionym grupom online w warsztatach mogą brać udział nie tylko osoby z Warszawy, Krakowa i okolic, lecz także z całej Polski!

Nasze warsztaty “Scenariopisarstwo w praktyce” zostały pomyślane tak, żeby pomogły w doskonaleniu warsztatu zarówno osobom, które dopiero zaczynają przygodę ze scenariopisarstwem, jak i tym, którzy mają już doświadczenia związane z branżą filmową. W naszych zajęciach uczestniczyli reżyserzy, kierownicy produkcji, producenci i aktorzy, którzy chcieliby poszerzyć swoją wiedzę na temat pisania scenariuszy. Polecamy nasz kurs także osobom związanych z literaturą i pisaniem w szerokim tego słowa znaczeniu – pisarzom, dziennikarzom, copywriterom. Spora dawka wiedzy teoretycznej i praktycznej każdemu pozwoli na stworzenie scenariusza, który będzie można przedstawić producentom.

Warsztaty w intensywnej wersji wakacyjnej, zarówno tradycyjne jak i online, obejmują 5 spotkań po 7 godzin lekcyjnych. Nowa formuła ma na celu silniejsze skupienie się na pracy nad tekstami i pozwoli na ich dokładne omówienie podczas zajęć. Uczestnicy będą pracować nad własnymi tekstami pod okiem profesjonalnych mentorów. Oczywiście nie zabraknie również wiedzy teoretycznej, popartej konkretnymi filmowymi przykładami. 

W przypadku większej ilości chętnych przed pierwszymi zajęciami wśród osób, które zapiszą się na warsztaty “Scenariopisarstwo w praktyce”, zostanie przeprowadzona dodatkowa selekcja. Dlatego zachęcamy, by nie czekać z zapisami na ostatnią chwilę. W przypadku, gdyby pandemia uniemożliwiła spotkania stacjonarne, również tradycyjne grupy będą mogły odbyć kurs w trybie online.

Ukończenie zajęć „Scenariopisarstwo w praktyce” umożliwia absolwentom uczestnictwo w naszych warsztatach kontynuacyjnych – „Pełny metraż” oraz „Pisanie serialu”. Uprawnia także do udziału w jednodniowych zajęciach tematycznych. Kolejne edycje wyżej wymienionych kursów ruszą latem i jesienią – śledźcie nasz profil na facebooku i stronę internetową.

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą spędzić wakacje filmowo!

zapisy_ikonka

Udostępnij wpis znajomym!