Rusza rekrutacja na jesienne warsztaty “Scenariopisarstwo w praktyce”!

Rozpoczynamy zapisy na kolejną edycję warsztatów “Scenariopisarstwo w praktyce” oraz na warsztaty kontynuacyjne.

Jesienią Bahama Films nie zwalnia tempa – wszystkich, którzy marzą o tym, żeby pisać scenariusze, zapraszamy na warsztaty „Scenariopisarstwo w praktyce”. Nasze zajęcia odbywają się stacjonarnie w Warszawie i w Krakowie – uruchamiamy również jedną grupę online, dzięki czemu w kursie mogą uczestniczyć osoby z całej Polski!

Nasze warsztaty “Scenariopisarstwo w praktyce” to zajęcia zarówno dla początkujących scenarzystów, jak i dla tych, którzy mają już pewne doświadczenia związane z branżą filmową. Kurs ma na celu przede wszystkim doskonalenie warsztatu scenarzysty – zarówno od strony teoretycznej (format, struktura, konflikt), jak i, przede wszystkim, w praktyce. Podczas warsztatów uczestnicy pracują nad własnym scenariuszem filmu trzydziestominutowego, począwszy od pomysłu i charakterystyka bohaterów, poprzez synopsis, treatment i drabinkę scen, aż do gotowej „trzydziestki”, którą można przedstawić producentom. Pełne prawa do scenariusza pozostają przy uczestnikach. 

Warsztaty obejmują 6 spotkań po 6 godzin lekcyjnych. W przypadku większej ilości chętnych przed pierwszymi zajęciami wśród osób, które zapiszą się na warsztaty “Scenariopisarstwo w praktyce”, zostanie przeprowadzona dodatkowa selekcja. Dlatego zachęcamy, by nie czekać z zapisami na ostatnią chwilę. W przypadku, gdyby pandemia uniemożliwiła spotkania stacjonarne, również tradycyjne grupy będą mogły odbyć kurs w trybie online.

Ukończenie zajęć „Scenariopisarstwo w praktyce” umożliwia absolwentom uczestnictwo w naszych warsztatach kontynuacyjnych – jesienią zapraszamy na „Pisanie serialu”, zarówno do grupy stacjonarnej, jak i online, a także na jednodniowe zajęcia tematyczne “Serial paradokumentalny“. Czekamy na Was i Wasze projekty!

Udostępnij wpis znajomym!