Nowa formuła warsztatów w związku ze stanem epidemii w Polsce

W związku z obecną sytuacją spowodowaną zagrożeniami jakie niesie COVID-19, dbając o bezpieczeństwo naszych kursantów, podjęliśmy następujące kroki:

  • W Warszawie zajęcia “Scenariopisarstwo w praktyce” i “Pełny metraż” rozpoczną się w formule online, a kiedy tylko sytuacja poprawi się na tyle, że będziemy mogli bezpiecznie spotkać się w grupach w siedzibie naszej firmy (Puławska 61, Warszawa), przejdziemy na tradycyjną formułę zajęć.
  • W Krakowie – zajęcia rozpoczniemy 2 tygodnie później. Jeśli na tydzień przed pierwszymi zajęciami sytuacja nie poprawi się na tyle, że będziemy mogli bezpiecznie spotkać się w małej kilkuosobowej grupie, również rozpoczniemy zajęcia w formule online. Po unormowaniu się sytuacji będziemy kontynuować zajęcia w tradycyjnej formule. 

Wszyscy kursanci w ciągu tygodnia otrzymają maila z niezbędnymi wytycznymi. W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu mailowego – kontakt@bahamafilms.pl lub telefonicznego: 783 158 555.

Wszystkie grupy warszawskie są już pełne, możliwe są zapisy do grupy rezerwowej. Rekrutację do grup krakowskich przedłużamy do 17.04.

Liczymy na Waszą wyrozumiałość i mamy nadzieję, że będziecie z nami, tym bardziej że czas przymusowej izolacji naprawdę warto wykorzystać na coś kreatywnego – na przykład napisanie scenariusza 🙂

Niezbędne informacje o warsztatach znajdziecie na naszej stronie internetowej: www.bahamafilms.pl/warsztaty

Udostępnij wpis znajomym!