Nowa edycja warsztatów – wiosna 2019!

Ruszają zapisy na wiosenną edycję warsztatów “Scenariopisarstwo dla początkujących”!

Masz pomysł na film, ale nie wiesz, od czego zacząć? Ruszyła nowa, wiosenna edycja naszych warsztatów „Scenariopisarstwo dla początkujących”. Zapraszamy kursantów do 3 grup w Warszawie i jednej w Krakowie. Warsztaty będą miały formę 5-ciu spotkań po 6 godzin lekcyjnych. Startujemy 30 marca!

Bahama Films to najdłużej działająca na rynku firma szkoląca scenarzystów. Podczas naszych warsztatów przeszkoliliśmy już ponad 600 osób. Nasze warsztaty są przeznaczone dla każdego, zarówno profesjonalnych filmowców, dziennikarzy oraz literatów, jak i kinomaniaków, którzy z pracą w filmie nie mieli jeszcze nic wspólnego. Nie obowiązują także limity wiekowe, nasz najmłodszy kursant miał 16 lat, a najstarszy 86!

Wśród uczestników „Scenariopisarstwa dla początkujących” znaleźli się m.in. pracownicy albo współpracownicy stacji telewizyjnych takich jak TVP, TVN, Polsat, uczelni wyższych m.in. UW, UJ oraz wielu firm producenckich i agencji reklamowych. Ponadto z absolwentów naszych warsztatów stworzyliśmy prawie cały zespół scenarzystów serialu, który dwa lata temu pojawił się na antenie Polsatu. Przy serialu debiutowało już ponad 20 absolwentów i wciąż poszukujemy nowych osób do rozwijania tego projektu oraz pomocy przy nowych.

Dzięki warsztatom Bahama Films wielu naszych kursantów dostało się na wymarzone studia filmowe. Obecnie nasi absolwenci studiują na wszystkich uczelniach filmowych w Polsce, a dwie osoby za granicą. W 2013 r. na festiwalu w Cannes został zaprezentowany scenariusz pełnometrażowy napisany na warsztatach kontynuacyjnych. Projekty serialowe Bahama Films stworzone wspólnie z absolwentami naszych kursów scenariopisarskich były pitchowane na międzynarodowych festiwalach filmowych w Rzymie, Odessie, Monachium i Paryżu. Nasi absolwenci byli nominowani i nagradzani w konkursie scenariuszowym Script Pro. A jeden z uczestników kursu „Scenariopisarstwo dla początkujących” oraz „Pisanie serialu” był nominowany do Oscara!

O zapisach decyduje kolejność zgłoszeń, dlatego zachęcamy do szybkiego zapisywania się na wybrane warsztaty scenariuszowe. Zastrzegamy sobie również możliwość przeprowadzenia selekcji uczestników oraz lekkiej modyfikacji terminów zajęć. 

Jeśli chcesz rozpocząć przygodę ze scenariopisarstwem, poznać ludzi z podobną pasją i zmierzyć się z merytoryczną krytyką, zapraszamy do Bahama Films! Zapisz się już dziś na nową edycję warsztatów „Scenariopisarstwo dla początkujących”.

Absolwentów naszego kursu dla początkujących zapraszamy na warsztaty kontynuacyjne – “Pełny metraż” i “Pisanie serialu”

Udostępnij wpis znajomym!