Nowa edycja warsztatów Bahama Films – wiosna 2021

Zapraszamy na “Scenariopisarstwo w praktyce” i “Pełny metraż”!

Ruszając rok temu z pierwszą edycją warsztatów “Scenariopisarstwo w praktyce” nie spodziewaliśmy się, że ogólnoświatowa pandemia zmusi nas, po raz pierwszy w historii, do zweryfikowania planów i zorganizowania zajęć online. Jak się okazało, nasi kursanci polubili tę formę zajęć, a my zyskaliśmy nowe doświadczenia, które wykorzystujemy w kolejnych edycjach. Zapraszamy na najnowszą odsłonę warsztatów – wiosna 2021!

Wiosną 2021, zgodnie z planem, ruszają nowe warsztaty z serii “Scenariopisarstwo w praktyce”. Planujemy zarówno grupy online, jak i stacjonarne. Zajęcia są przeznaczone zarówno dla osób początkujących, jak i dla tych, które mają już za sobą pewne scenariopisarskie doświadczenia. To także doskonała propozycja dla osób już związanych z branżą filmową. Zapraszamy aktorów, producentów, reżyserów, którzy chcieliby poszerzyć swoją wiedzę na temat scenariusza filmowego. Polecamy nasz kurs także osobom związanych z literaturą i pisaniem w szerokim tego słowa znaczeniu – pisarzom, dziennikarzom, copywriterom, blogerom. Przede wszystkim jednak zapraszamy wszystkich miłośników kina, którzy swoje pomysły chcą przekuć w scenariusz.

Warsztaty obejmują 6 spotkań po 6 godzin. Ich formuła ma na celu silniejsze skupienie się na pracy nad tekstami i pozwoli na ich dokładne omówienie podczas zajęć. Uczestnicy zajęć będą pracować nad własnymi tekstami pod okiem profesjonalnych mentorów. Oczywiście nie zabraknie również teorii, popartej konkretnymi filmowymi przykładami. 

Rekrutacja na warsztaty trwa do 28 lutego 2021 roku. Po tym terminie, w przypadku większej liczby osób niż miejsc w grupie zastrzegamy sobie możliwość przeprowadzenia dodatkowej selekcji uczestników.

Absolwentów naszego kursu podstawowego zapraszamy na warsztaty kontynuacyjne – “Pełny metraż”. Zajęcia to siedem spotkań, dużo pracy nad tekstem, kreatywne ćwiczenia, a wszystko poparte filmowymi przykładami i wsparciem mentorów. jeśli film krótkometrażowy to dla Ciebie za mało i marzysz o podbiciu kinowych ekranów i platform streamingowych – zajrzyj do Bahama Films!

Zmieniamy się dla Was – zapraszamy! 

Udostępnij wpis znajomym!