“Just Push Abuba” – premiera już w marcu!

Welcome to Berlin, Baby! Znamy już datę premiery sitcomu Just Push Abuba, którego współautorem jest Wiktor Piątkowski. W sieci pojawiły się również plakat oraz trailer serialu!

Premierowe odcinki serialu zadebiutują w sieci już 16 marca.  Produkcję będzie można oglądać na stronie www.zdf.de oraz na Youtubie. Co ważne, zostanie ona udostępniona bez geoblockingu, a więc będą mogli ją obejrzeć również polscy widzowie. Miesiąc później, 16 kwietnia, sitcom trafi na antenę telewizyjną, do stacji ZDF.

Na oficjalnej stronie ZDF pojawił się również trailer serialu – można go obejrzeć TUTAJ.

Produkcją nakręconą głównie w języku angielskim, z międzynarodową obsadą ZDF chce trafić przede wszystkim do młodej publiczności. Serial Just Push Abuba opowiada o perypetiach trójki zwariowanych współlokatorów, którzy z powodu kłopotów finansowych postanawiają wynająć pokój turystom w ramach tak zwanego “Airbnb”. W rolach głównych wystąpili: Elli Tringou, Anton Weil i Joon Kim, w każdym odcinku pojawią się również międzynarodowi goście, którzy przysporzą bohaterom mnóstwa kłopotów.

Producentem wykonawczym serialu jest Lupa Film GmbH. Podobnie jak wśród obsady, tak i wśród scenarzystów serialu można znaleźć międzynarodowe nazwiska. Autorami koncepcji serialu są twórcy z kolektywu scenarzystów The Dirty Dozen Collective: Jana Burbach, Nikolaus Schulz-Dornburg oraz Wiktor Piątkowski. Dodatkowo w zespole scenariuszowym znaleźli się Jasper Marlow z Australii i Korbinian Hamberger z Niemiec. Wiktor Piątkowski, założyciel Bahama Films, będzie pierwszym Polakiem współtworzącym serial telewizyjny dla ZDF, jednej z największych stacji telewizyjnych w Niemczech. Już wiosną poprowadzi w Warszawie warsztaty „Scenariopisarstwo dla początkujących”. 

Zapraszamy na nasz profil na facebooku, gdzie będziemy informować Was na bieżąco!

Just Push Abuba
Just Push Abuba

 

Udostępnij wpis znajomym!