Just Push Abuba – pokaz na Seriencamp

Już wkrótce premiera sitcomu Just Push Abuba!

28 października, w ramach międzynarodowego festiwalu telewizyjnego Seriencamp pierwsi widzowie będą mogli obejrzeć serial Just Push Abuba, stworzonego przez twórców z The Dirty Dozen Collective: Niko Schulza-Dornburga, Janę Burbach i Wiktora Piątkowskiego, szefa Bahama Films. Pokaz będzie poprzedzony dyskusją z producentem serialu:  Felixem von Böhmem z Lupa Film. 

Sitcom opowiada o przygodach trójki współlokatorów, którzy swoje mieszkanie postanawiają wynająć międzynarodowym turystom w ramach Air B’n’B. Autorami koncepcji serialu są: Jana Burbach, Nikolaus Schulz-Dornburg oraz Wiktor Piątkowski. Dodatkowo współautorami scenariuszy są Jasper Marlow z Australii i Korbinian Hamberger z Niemiec. Wiktor Piątkowski, założyciel Bahama Films, będzie pierwszym Polakiem współtworzącym serial telewizyjny dla ZDF, jednej z największych stacji telewizyjnych w Niemczech. Już w październiku poprowadzi w Warszawie warsztaty „Scenariopisarstwo dla początkujących”.

Seriencamp odbędzie się w Monachium, w dniach 27-29 października. Just Push Abuba to nie jedyny „bahamowy” akcent festiwalu – w ramach międzynarodowego pitchingu Writers’ Vision Pitch zaprezentowany zostanie projekt serialu Bad Truckers, autorstwa Wiktora Piątkowskiego.

Udostępnij wpis znajomym!