Jesień 2018 – 28. edycja warsztatów scenariuszowych

Ruszają zapisy na jesienną edycję warsztatów scenariopisarskich!

Już możesz zapisać się na nasze warsztaty „Scenariopisarstwo dla początkujących” – to najlepszy sposób na jesienną nudę. W ramach tegorocznej edycji uruchamiamy 3 grupy w Warszawie i jedną w Krakowie. Warsztaty będą miały formę 5-ciu spotkań po 6 godzin lekcyjnych. Startujemy już 13 października!

O zapisach decyduje kolejność zgłoszeń, dlatego zachęcamy do szybkiego zapisywania się na wybrane warsztaty scenariuszowe. Zastrzegamy sobie również możliwość przeprowadzenia selekcji uczestników oraz lekkiej modyfikacji terminów zajęć.

Chcemy podzielić się z Wami doświadczeniem, podczas naszych warsztatów scenariuszowych mieliśmy przyjemność przeszkolić już ponad 600 osób. Nasze warsztaty są przeznaczone dla każdego, zarówno profesjonalnych filmowców, dziennikarzy oraz literatów, jak i kinomaniaków, którzy z pracą w filmie nie mieli jeszcze nic wspólnego. Nie obowiązują także limity wiekowe, nasz najmłodszy kursant miał 16 lat, a najstarszy 86!

Wśród uczestników „Scenariopisarstwa dla początkujących” byli m.in. pracownicy albo współpracownicy stacji telewizyjnych takich jak TVP, TVN, Polsat, uczelni wyższych m.in. UW, UJ oraz wielu firm producenckich i agencji reklamowych. Ponadto z absolwentów naszych warsztatów stworzyliśmy prawie cały zespół scenarzystów serialu, który rok temu pojawił się na antenie Polsatu. Przy serialu debiutowało już ponad 20 absolwentów i wciąż poszukujemy nowych osób do rozwijania tego projektu oraz pomocy przy nowych.

Dzięki warsztatom Bahama Films wielu naszych kursantów dostało się na wymarzone studia filmowe. Obecnie nasi absolwenci studiują na wszystkich uczelniach filmowych w Polsce, a dwie osoby za granicą. W 2013 r. na festiwalu w Cannes został zaprezentowany scenariusz pełnometrażowy napisany na warsztatach kontynuacyjnych. Projekty serialowe Bahama Films stworzone wspólnie z absolwentami naszych kursów scenariopisarskich były pitchowane na międzynarodowych festiwalach filmowych w Rzymie, Odessie, Monachium i Paryżu. A jeden z uczestników kursu „Scenariopisarstwo dla początkujących” oraz „Pisanie serialu” był nominowany do Oscara!

Nie daj się jesiennej chandrze i spróbuj swoich sił jako scenarzysta filmowy! Zapisz się już dziś na nową edycję warsztatów „Scenariopisarstwo dla początkujących”.

Udostępnij wpis znajomym!