“Bardzo wielkie pojednanie”

Nowa powieść Krzysztofa Maćkowskiego “Bardzo wielkie pojednanie”

„Bardzo wielkie pojednanie” – kto jeszcze nie czytał, parafrazując wiadomo kogo, ten trąba! Z czystym sumieniem polecamy najnowszą powieść Krzysztofa Maćkowskiego, naszego kierownika literackiego i wykładowcy. BAHAMA FILMS patronuje wydaniu książki.

„Bardzo wielkie pojednanie” to opowieść o Karpio, trzydziestoparoletnim kibolu, który nie przyjął do wiadomości, że powinien wreszcie dorosnąć. Organizuje on po śmierci Jana Pawła II pojednanie kibiców Wisły i Cracovii. Z czasem uświadamia sobie, jak ważne jest dla niego inne pojednanie – z żoną Olgą i powrót do rodziny. Czy uda mu się upiec dwie pieczenie na jednym ogniu? A nawet trzy? Pojednanie bowiem dla Karpia to także okazja, żeby wyjść cało z konfliktu z prawem.

„Bardzo wielkie pojednanie” to powieść błyskotliwa i zadziorna. Pełna humoru, ale i gorzkiej ironii. Autor wprowadza czytelnika w świat, gdzie miłość sąsiaduje z nienawiścią, a wierność ze zdradą. Gdzie fanatyzm i euforia mieszają się z chwilami zwątpienia i życiowymi upadkami. W świat, w którym nawet katastrofa może być cudem…

Udostępnij wpis znajomym!