Jesienne warsztaty scenariuszowe 2016

Ruszają zapisy na jesienne warsztaty scenariuszowe

Myślisz o zapisaniu się na warsztaty scenariuszowe? Już teraz możesz zapisać się na 22. edycję warsztatów „Scenariopisarstwo dla początkujących”. Zajęcia odbędą się w intensywnej formie (5 spotkań po 6 godzin lekcyjnych) już od października 2016.

Ze względu na zaangażowanie głównego prowadzącego, Wiktora Piątkowskiego, w międzynarodowe projekty serialowe jesteśmy zmuszeni ograniczyć liczbę grup „Scenariopisarstwa dla początkujących”. Obowiązuje kolejność zgłoszeń, dlatego zachęcamy do szybkiego zapisywania się na wybrane warsztaty scenariuszowe. Zastrzegamy sobie również możliwość przeprowadzenia selekcji uczestników i lekkiej modyfikacji terminów zajęć.

Podczas dwudziestu jeden pierwszych edycji „Scenariopisarstwa dla początkujących” mieliśmy przyjemność przeszkolić ponad 500 osób. Nasz najmłodszy kursant miał 15, najstarszy – 86 lat! W zajęciach biorą udział filmowcy, literaci, dziennikarze, ale też pasjonaci, którzy nie mieli jeszcze żadnego kontaktu z filmem i profesjonalnym pisaniem.

Wśród absolwentów naszych warsztatów scenariuszowych są m.in. pracownicy lub współpracownicy takich organizacji jak TVP, TVN, Polsat, UW, UJ oraz wielu firm producenckich i agencji reklamowych. Jesienią 2016 na antenie telewizji Polsat pojawił się serial, którego zespół scenariuszowy stworzyliśmy niemal w całości spośród absolwentów naszych warsztatów. Dla 13 początkujących scenarzystów był to debiut.

Pomogliśmy też niektórym kursantom dostać się na wymarzone studia filmowe. Nasi absolwenci studiują reżyserię we wszystkich szkołach filmowych w Polsce, a 2 osoby zagranicą. Scenariusz pełnometrażowy napisanych na naszych warsztatach kontynuacyjnych był prezentowany w 2013 roku podczas festiwalu w Cannes, a jeden z absolwentów warsztatów „Scenriopisarstwo dla początkujących” i „Pisanie serialu” został nominowany do Oscara!

Jeśli Ty też chcesz spróbować swoich sił jako scenarzysta filmowy, zapisz się już dziś na najbliższą edycję Scenariopisarstwa dla początkujących”.

Udostępnij wpis znajomym!